SATIŞ, İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

SATIŞ

·Sitemiz üzerinden almış olduğunuz siparişlerde havale ve sanal post cihazı ödemlerinde kargo ücreti 8 TL Kapıda ödeme siparişlerinde farklı kargo ücreti vardır.

·Siparişiniz 24 ile 48 saat arasında  Kargo’ya teslim edilir.  Kargo siparişinizi teslim aldıktan sonra sizi sms ile bilgilendirir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim eder.

·Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.  
 

İADE VE DEĞİŞİM
 

·Değişmek istediğiniz ürünleri,  fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde fatura ile birlikte geri gönderebilirsiniz.

·Değişmek istediğiniz ürünleri, mağazamızdan yada kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Değişim kargo ücreti alıcıya aittir.

·Değişim kargolarını  indirim kodumuz  ile indirimli şekilde peşin ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

·Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.

·Değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur.

·Değişim kargonuzu rahat bulabilmemiz için alış- veriş yaptığınız isim soy isim ve telefon numaranızı kargo gönderimi esnasında yazmanız rica olunur. 

·İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir. Değişimlerde, aynı esnada değişim yapmak istediğiniz ürün yok ise, daha sonra vereceğiniz siparişlerde istediğiniz ürünü sepetinize ekleyiniz. 

·Ödeme adımında Kapıda Ödeme seçeneğini seçip sonrasında hediye paketi bölümünü  tıklayıp " Değişim Hakkım Var "  yazarak, bu hakkınızı kullanabilirsiniz.

·FIRSAT ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM VE İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR, ÜRÜN  ALICIYA ULAŞTIKTAN SONRA HAK TALEP EDEMEZ